searx - en to el_GR translation catalogue (122 entries)

en: files
el_GR: αρχεία

en: general
el_GR: γενικά

en: music
el_GR: μουσική

en: social media
el_GR: κοινωνικά δίκτυα

en: images
el_GR: εικόνες

en: news
el_GR: νέα

en: map
el_GR: χάρτης

en: science
el_GR: επιστήμη

en: search error
el_GR: λάθος αναζήτησης

en: {minutes} minute(s) ago
el_GR: {minutes} λεπτά πριν

en: Random value generator
el_GR: Γεννήτρια τυχαίων τιμών

en: Engine time (sec)
el_GR: Χρόνος μηχανής (δευτ)

en: Page loads (sec)
el_GR: Φόρτωση σελίδας (δευτ)

en: Number of results
el_GR: Αριθμός αποτελεσμάτων

en: Errors
el_GR: Λάθη

en: Rewrite HTTP links to HTTPS if possible
el_GR: Επανεγγραφή συνδέσμων HTTP σε HTTPS αν είναι δυνατό

en: Open result links on new browser tabs
el_GR: Άνοιξε τους συνδέσμους των αποτελεσμάτων σε νέα καρτέλα περιηγητή

en: Search on category select
el_GR: Αναζήτηση κατά την επιλογή κατηγορίας

en: Perform search immediately if a category selected. Disable to select multiple categories. (JavaScript required)
el_GR: Άμεση αναζήτηση κατά την επιλογή κατηγορίας. Απενεργοποιήστε για να διαλέξετε πολλαπλές κατηγορίες. (απαιτείται JavaScript)

en: Displays your IP if the query is "ip" and your user agent if the query contains "user agent".
el_GR: Προβολή της IP διεύθυνσης αν η αναζήτηση είναι "ip" και το user agent αν η αναζήτηση περιέχει "user agent".

en: Page not found
el_GR: Η σελίδα δεν βρέθηκε

en: search page
el_GR: σελίδα αναζήτησης

en: preferences
el_GR: προτιμήσεις

en: about
el_GR: σχετικά

en: Preferences
el_GR: Προτιμήσεις

en: Default categories
el_GR: Προεπιλεγμένες κατηγορίες

en: Search language
el_GR: Γλώσσα αναζήτησης

en: Default language
el_GR: Προεπιλεγμένη γλώσσα

en: Autocomplete
el_GR: Αυτόματη συμπλήρωση

en: Enabled
el_GR: Ενεργοποιημένο

en: Disabled
el_GR: Απενεργοποιημένο

en: Method
el_GR: Μέθοδος

en: SafeSearch
el_GR: Ασφαλής Αναζήτηση

en: None
el_GR: Κανένα

en: Themes
el_GR: Θέματα

en: Color
el_GR: Χρώμα

en: Blue (default)
el_GR: Μπλε (προεπιλεγμένο)

en: Violet
el_GR: Βιολετί

en: Green
el_GR: Πράσινο

en: Cyan
el_GR: Κυανό

en: Orange
el_GR: Πορτοκαλί

en: Red
el_GR: Κόκκινο

en: Currently used search engines
el_GR: Μηχανές αναζήτησης που χρησιμοποιούνται

en: Engine name
el_GR: Όνομα μηχανής

en: Shortcut
el_GR: Συντόμευση

en: Category
el_GR: Κατηγορία

en: Allow
el_GR: Επέτρεψε

en: Block
el_GR: Αποκλεισμός

en: save
el_GR: αποθήκευση

en: Reset defaults
el_GR: Επαναφορά προεπιλογών

en: back
el_GR: πίσω

en: Search URL
el_GR: Σύνδεσμος αναζήτησης

en: Answers
el_GR: Απαντήσεις

en: Suggestions
el_GR: Προτάσεις

en: previous page
el_GR: προηγούμενη σελίδα

en: next page
el_GR: επόμενη σελίδα

en: Search for...
el_GR: Αναζήτηση για...

en: Engine stats
el_GR: Στατιστικά μηχανής

en: magnet link
el_GR: σύνδεσμος magnet

en: torrent file
el_GR: αρχείο torrent

en: Results on new tabs
el_GR: Αποτελέσματα σε νέες καρτέλες

en: On
el_GR: Ενεργό

en: Off
el_GR: Ανενεργό

en: Advanced settings
el_GR: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Error!
el_GR: Λάθος!

en: supported
el_GR: υποστηρίζεται

en: not supported
el_GR: δεν υποστηρίζεται

en: General
el_GR: Γενικά

en: Engines
el_GR: Μηχανές

en: Plugins
el_GR: Πρόσθετα

en: What language do you prefer for search?
el_GR: Τι γλώσσα προτιμάτε για αναζήτηση;

en: Find stuff as you type
el_GR: Εύρεση όρων κατά την πληκτρολόγηση

en: Filter content
el_GR: Φιλτράρισμα περιεχομένου

en: Style
el_GR: Εμφάνιση

en: Allow all
el_GR: Να επιτρέπονται όλα

en: Disable all
el_GR: Απενεργοποίηση όλων

en: Selected language
el_GR: Επιλεγμένη γλώσσα

en: Time range
el_GR: Εύρος ώρας

en: Name
el_GR: Όνομα

en: Keywords
el_GR: Λέξεις κλειδιά

en: Description
el_GR: Περιγραφή

en: Examples
el_GR: Παραδείγματα

en: Value
el_GR: Τιμή

en: Engines cannot retrieve results
el_GR: Οι μηχανές δε μπορούν να φέρουν αποτελέσματα

en: Links
el_GR: Σύνδεσμοι

en: RSS subscription
el_GR: Παρακολούθηση μέσω RSS

en: Search results
el_GR: Αποτελέσματα αναζήτησης

en: Try searching for:
el_GR: Δοκιμάστε αναζήτηση για:

en: Start search
el_GR: Έναρξη αναζήτησης

en: Clear search
el_GR: Σβήσιμο αναζήτησης

en: Clear
el_GR: Σβήσιμο

en: stats
el_GR: στατιστικά

en: Anytime
el_GR: Οποιαδήποτε στιγμή

en: Last day
el_GR: Τελευταία μέρα

en: Last week
el_GR: Τελευταία βδομάδα

en: Last month
el_GR: Τελευταίος μήνας

en: Last year
el_GR: Τελευταίο έτος

en: It look like you are using searx first time.
el_GR: Φαίνεται ότι χρησιμοποιείται το searx για πρώτη φορά.

en: Information!
el_GR: Πληροφορίες!

en: There is currently no data available.
el_GR: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα.

en: Engines cannot retrieve results.
el_GR: Οι μηχανές δε μπορούν να φέρουν αποτελέσματα.

en: Sorry!
el_GR: Συγνώμη!

en: we didn't find any results. Please use another query or search in more categories.
el_GR: δε βρέθηκαν αποτελέσματα. Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε άλλη αναζήτηση ή ψάξτε σε περισσότερες κατηγορίες.

en: Well done!
el_GR: Πολύ καλά!

en: Settings saved successfully.
el_GR: Οι ρυθμίσεις αποθηκεύτηκαν επιτυχώς.

en: Oh snap!
el_GR: Φτου!

en: Something went wrong.
el_GR: Κάτι πήγε στραβά.

en: show media
el_GR: προβολή πολυμέσων

en: hide media
el_GR: απόκρυψη πολυμέσων

en: View source
el_GR: Προβολή πηγής

en: show map
el_GR: προβολή χάρτη

en: hide map
el_GR: απόκρυψη χάρτη

en: show details
el_GR: προβολή λεπτομερειών

en: hide details
el_GR: απόκρυψη λεπτομερειών

en: Filesize
el_GR: Μέγεθος αρχείου

en: Number of Files
el_GR: Αριθμός Αρχείων

en: show video
el_GR: προβολή βίντεο

en: hide video
el_GR: απόκρυψη βίντεο

en: Load more...
el_GR: Φόρτωση περισσότερων...

en: Supports selected language
el_GR: Υποστηρίζει την επιλεγμένη γλώσσα

en: Privacy
el_GR: Ιδιωτικότητα

en: Loading...
el_GR: Φόρτωση...
